wtorek, 21 kwietnia 2015

Drzewko Szczescia...


PL                                                                                                                                                              

... czyli metalowy wieszak na biżuterię, to dokładnie to, co tygryski (a właściwie tygrysice) lubią najbardziej. Przedstawiam wam owoc kreatywnej współpracy mojego męża i szwagra, dzięki któremu moje kolczyki nie leżą już splątane z łańcuszkami gdzieś na dnie szuflady. Moim zdaniem pomysł genialny w swej prostocie i do tego fajnie prezentuje się na komodzie.

Jak widać, jeden kolczyk jest nie do pary - druga sztuka zaginęła gdzieś w bojach przeprowadzkowych. Mam nadzieję, że się jeszcze znajdzie, bo bardzo lubiłam je nosić. 

EN                                                                                                                                                             

The metal lewellery hanger is the effect of creative cooperation of my husband and brother in law. Thanks to this lucky tree, my earrings are no longer entangled with chains somewehere at the bottom of the drawer. In my opinion, the idea is brilliant in its simplicity - practical and looks very stylish itself.

As you can see, one of the pairs of earrings is incomplete. The other piece was lost during moving to the new apartment. As I really liked to wear them, I still hope to find the lacking one.

5 komentarzy: