poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Urodzinowa motywacja

PL                                                                                                                                                              

Już od początku tego roku bloga stopniowo zaczęły obrastać pajęczyny... 4 posty w ciągu 4 miesięcy to bardzo słabiutki wynik i w sumie nie mam nic na swoją obronę. Po prostu ogarnęło mnie wielkie szyciowo-blogowe lenistwo. 

Na dzisiejsze urodziny dostałam jednak super prezent z dedykacją: "Weź się kobieto w końcu do roboty!". No i zadziałał ;) Kubek z logiem Poczwarka Prezentuje jest po prostu genialny. Pięknie dziękuję za niego mojemu kuzynowi i jego narzeczonej. Obiecuję, że etap lenistwa szyciowo-blogowego jest już zakończony!

EN                                                                                                                                                             

I don't know how it happened. This year, my appearance on this blog was rather miserable. 4 posts in 4 months is not an impressive result and I really have no credible excuses. It was just a simple sewing and blogging laziness.

Still, for today's birthday I received an incredible present with dedication: "Get back to work, woman!" And it worked :) The mug with the logo of "Poczwarka Prezentuje" is simply brilliant. Thanks a lot! I promise that this laziness stage is finally over!
3 komentarze:

  1. Cieszę się, że prezent się spodobał :) Jeszcze raz wszystkiego naj w dniu Twojego święta Gosiu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia życzę z tym lenistwem.
    Tak czasami jest że, zero motywacji do tworzenia.

    OdpowiedzUsuń