niedziela, 7 czerwca 2015

Czarno na białym

PL                                                                                                                                                              

Przepiękny długi weekend dobiega niestety końca. Pogoda wpasowała się wprost perfekcyjnie w ten czas wypoczynku. Ja wykorzystałam letnią aurę kręcąc się po okolicy w moich kolorowych sukienkach. 

Dzisiaj jednak, w ramach  nadchodzącego powrotu do pracy, prezentuję wam mój najnowszy uszytek - prostą białą bluzkę w drobne, czarne kropki. Jest to dokładnie ten sam model co Bluzka dla Natalki. Materiał to wiskoza. Lamówki do obszycia dekoltu i rękawów wycięłam z czarnej satyny.

Wraz z piękną pogodą wraca ochota na sukienki. Jedna jest już skrojona - czeka tylko na zszycie. Zapowiada się też przeróbka jednej z sukienek, które już wcześniej pojawiły się na blogu. 

EN                                                                                                                                                             

Unfortunately, the beautiful long weekend will end soon. The weather was just perfect for this time of rest. I used this opportunity to wear my colorful dresses. 

Today however, I'm going to present to you a simple white blouse with black dots. It's exactly the same model as Bluzka dla Natalki. The fabric is viscose and the bias tape for neckline and sleeves is black satin. 

When the weather is as beautiful as today, I feel like wearing dresses. Hence, another one is already cut and waits only to be stitched together. I will also show you the remake of one of the dresses which appeared here before.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz